NOWOCZESNE CENTRUM STOMATOLOGICZNE Z BOGATĄ TRADYCJĄ

Jesteśmy świadomi, że przyjemna atmosfera w gabinecie stomatologicznym to podstawa dobrego samopoczucia i efektywnego leczenia Pacjenta. Dlatego zależy nam na tym, aby każdy w komfortowych warunkach mógł skorzystać z naszych usług w zakresie stomatologii oraz chirurgii stomatologicznej.

Nasze grono profesjonalistów o bogatym doświadczeniu służy pomocą zarówno w profilaktyce, jak i w trudnych przypadkach wymagających szybkiego i skutecznego działania. Usługi realizujemy kompleksowo z pomocą nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych metod.

Już od 20 lat zdobywamy zaufanie Pacjentów, których traktujemy w sposób indywidualny, dbając o ich spokój i bezpieczeństwo. Pragnąc sprostać ich oczekiwaniom, poszerzyliśmy zakres świadczonych usług o zabiegi z medycyny estetycznej i kosmetologii.

Roksana
Roksana
Read More
Polecam. Przesympatyczne Panie. Z cierpliwością i życzliwością.
Ola
Ola
Read More
Ufam temu gabinetowi już wiele lat i myślę, że na zawsze już będzie moim numerem 1 :) widać, że dentyści zostali stworzeni do naprawiania ząbków :) dziękuję, będę wracać!
Michał
Michał
Read More
Podobało mi się bardzo profesjonalne podejście i ułożony plan leczenia. Sympatyczne Panie! Gorąco polecam i do zobaczenia :)
Previous
Next
 

Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej Nova – Dent

58-150 Strzegom

ul. Armii Krajowej 23

Telefon:                                Godziny przyjęć
536 488 966                          pon. – pt. 8:00- 20:00
748 555 799                          sobota 8:00 – 15:00

Copyright © 2020 Nova-Dent | 58-150 Strzegom ul. Armii Krajowej 23 | Polityka prywatności z RODO