Implantologia. Gwarancja naturalnego efektu

 

Implanty to najnowocześniejsza oraz najbardziej bezpieczna, komfortowa i naturalna metoda odbudowy braków uzębienia. Stosuje się ją zarówno w przypadku pojedynczych ubytków, jak i całej jamy ustnej. Implant stomatologiczny to sztuczny korzeń wykonany z tytanu, który jest w pełni akceptowany przez organizm i nie wywołuje reakcji chemicznych. Stanowi on podstawę do odbudowy zęba.

Zastosowanie implantów jest następujące:

  • uzupełnienie brakujących zębów (odbudowa korony)
  • podparcie dla mostów przy wszczepieniu kilku implantów
  • stabilizacja protezy całkowitej i częściowej.
dziewczyna z implantami na zębach

Dlaczego warto zdecydować się na implanty zębów?

 

Implanty to jedyne rozwiązanie protetyczne, które przeciwdziała zanikowi kości. Dzieje się tak, dzięki przeniesieniu siły żucia bezpośrednio na kość. Wszczepienie implantu skutecznie zapobiega deformacjom łuków zębowych, a co za tym idzie również nieestetyczną zmianą wyglądu kształtu twarzy. Implanty zębów pozwalają także uniknąć bólów głowy pojawiających się na skutek niewłaściwego rozkładu sił podczas gryzienia i przeżuwania.

NovaDent – implanty zebów

Dobór najlepszej dla Pacjenta metody zawsze ustalany jest po konsultacji z lekarzem dentystą. Podczas wizyty i wywiadu lekarskiego, specjalista ocenia czy Pacjent może przejść kurację związaną ze wszczepieniem implantu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani implantami zębów, serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą i szczegółowym cennikiem. W przypadku pytań czy chęci umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub bezpośredni w naszym centrum stomatologicznym zlokalizowanym w Strzegomiu.