Stomatologia estetyczna. Przywracanie naturalnego uśmiechu

Jest ona synonimem całej nowoczesnej stomatologii. Dotyczy wszystkich rozwiązań, które mają za zadanie osiągnąć lub przywrócić estetyczny stan uzębienia. Stomatologia estetyczna umożliwia skorygowanie wyglądu zębów w przypadku nadmiernego ich stłoczenia, uszkodzenia szkliwa lub rozległych przebarwień.

Jakie metody pozwalają na szybką i widoczną zmianę wyglądu uzębienia?
  • licówki – to cienkie płatki wykonane z porcelany lub materiału kompozytowego. Licówki to rozwiązanie, które pozwala na ukrycie wszelkich niedoskonałości, takich jak m.in. przebarwienia, zaburzenia kształtu, widoczne wypełnienia czy szpary pomiędzy zębami,
  • korony – w przypadku powyższych licówek, koniecznym warunkiem jest posiadanie zdrowych zębów. W przypadku koron mocować je można na uzębieniu zniszczonym lub implantach. Korony zasłaniają wszelkie niedoskonałości, wzmacniają i chronią zniszczony ząb,
  • implanty – to rozwiązanie w sytuacji, gdy stracimy jeden ząb, a pozostałe uzębienie jest zdrowe i nie wymaga stosowania koron czy licówek. Implanty wszczepia się w puste dziąsło, a na nim mocuje się koronę dopasowaną do innych zębów kształtem i kolorem.
stomatologia estetyczna

NovaDent – licówki, korony, implanty

Wszystkie uzupełnienia projektowane są indywidualnie dla każdego Pacjenta, z uwzględnieniem jego rysów twarzy i uśmiechu, co gwarantuje osiągnięcie naturalnego efektu. Uzyskujemy tzw. efekt kameleona, ponieważ stosujemy materiały kompozytowe, które charakteryzują się właściwością dopasowania i upodobnienia się do zęba naturalnego.

Do wykonywanych przez nas usług z zakresu stomatologii estetycznej należą:

  • licówki kompozytowe i porcelanowe
  • korony porcelanowe
  • wkłady koronowe onlay i inlay
  • implanty

Wszystkich zainteresowanych ofertą z zakresu licówek, koron czy implantów zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub bezpośredni w naszym centrum zlokalizowanym w Strzegomiu.