Medycyna estetyczna! – profesjonalne podejście do piękna

Marzeniem każdej kobiety jest wieczny młody wygląd i uroda odporna na działanie czasu. Medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, proponując rozwiązania, które nie tylko odmładzają, ale i realnie poprawiają komfort życia. Medycyna estetyczna oferuje wiele począwszy od rozwiązań pozwalających na spowolnienie procesu starzenia się skóry, przywrócenie młodego wyglądu, zniwelowanie lub pozbycie się niedoskonałości, a nawet leczenie wypadania włosów i leczenie migreny, z którą zmaga się coraz więcej osób.

Klinika medycyny estetycznej

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania odwiedzających nas Pacjentów, oddajemy do dyspozycji obszerną ofertę z dziedziny medycyny estetycznej. W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie zajmujemy się również m.in. leczeniem wypadania włosów, leczeniem migreny i nadpotliwości. Posiadamy szeroką ofertę skierowaną zarówno do Pań, jak i do Panów.

twarz kobiety

Wierzymy w każde piękno i działamy z myślą, że każdy z nas zasługuje na to, by czuć się dobrze w swoim ciele. Dlatego też w studio urody NovaDent wspieramy naszych Pacjentów we wszelkich wyborach, służymy profesjonalną poradą i świadczymy odpowiedzialną opiekę. W naszym gabinecie priorytetem są poczucie bezpieczeństwa oraz zadowolenie Pacjentek, dlatego zapewniamy także intymną atmosferę, indywidualne doradztwo oraz troskę. Realizujemy podejście holistyczne, dbając nie tylko o profesjonalizm i doskonały efekt końcowy, ale również o dobre samopoczucie Pacjentki na każdym etapie zabiegu.

Zabiegi wykonuje dyplomowany lekarz medycyny estetycznej Ewa Rusiecka na sprzęcie najwyższej jakości. To profesjonalna specjalistka w swojej dziedzinie, która z należytą powagą, w sposób kompleksowy i empatyczny podchodzi do każdego odwiedzającej Pacjenta. Dobór najlepszego sposobu leczenia czy wykonywanego zabiegu medycyny estetycznej ustalany jest po szczegółowej konsultacji i przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego. To gwarancja pełnego, indywidualnego dopasowania usługi do potrzeb i oczekiwań Pacjenta, a co za tym idzie również skuteczności i długotrwałych efektów.

NovaDent – specjalistyczne studio urody

Jeżeli są Państwo zainteresowani zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą i szczegółowym cennikiem. W przypadku pytań czy chęci umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub bezpośredni w naszej klinice medycyny estetycznej zlokalizowanej w Strzegomiu..

 

Oferowane zabiegi medycyny estetycznej:​