Leczenie pod mikroskopem. Precyzja zabiegu

To nowoczesna metoda leczenia, która cechuje się precyzją, bezpieczeństwem i wysoką skutecznością. Umożliwia lekarzowi dentyście zlokalizowanie i prawidłowe opracowanie poszczególnych kanałów zęba.

NovaDent – mikroskopowe leczenie kanałowe

Mikroskop znajduje zastosowanie przede wszystkim w leczeniu kanałowym oraz chirurgii stomatologicznej. W naszych gabinetach posługujemy się najwyższej jakości mikroskopem Leica M320.
Mikroskop znajduje zastosowanie przede wszystkim w leczeniu kanałowym oraz chirurgii stomatologicznej. W naszych gabinetach posługujemy się najwyższej jakości mikroskopem Leica M320. W NovaDent zatrudniamy doświadczonych lekarzy specjalistów, którzy zajmują się szerokim zakresem leczenia trudnych przypadków leczenia kanałowego wymagającego użycia mikroskopu.


Wszystkich zainteresowanych usługą z zakresu leczenia kanałowego czy chirurgii stomatologicznej przy użyciu mikroskopu serdecznie zachęcamy do poznania szczegółów oferty. W przypadku pytań czy chęci umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub bezpośredni w naszym centrum NovaDent zlokalizowanym w Strzegomiu.

leczenie zębów pod mikroskopem